Svet-Stranek.cz
...decoupage a krakelování...

Nabídka:...decoupage a krakelování...

Nabídka

Co pro Vás mohu udělat a další informace.
Při tvoření používám jen kvalitní akrylové barvy, díky kterým se barvy nemíchají ani nestírají, mají vysokou trvanlivost a perfektně na předmětech drží. Mezi dvěmi vrstvami je použit krakelovací lak. Dále jsou použity vystřižené motivy z ubrousků a vše je nakonec důkladně přelakováno průhledným lakem, čímž je umožněno šetrné ošetřění vlhkým hadrem při potřebě utření prachu apod. Navíc konečný lak působí jako fixativ a prodlužuje životnost.
Většina předmětů lze uplatnit pro uschování věcí ve kterékoli místnosti Vašeho domova. Jiné mohou sloužit jako samostatná dekorace nebo její část. Bedýnky se hodí zejména do dětských pokojů na hračky; do obýváků na drobné předměty jako jsou svíčky, vonné olejíčky a mnoho dalšího. V kanceláři je můžete využít na papíry i psací potřeby, v chodbě na korespondenci, klíče i rukavice či čepice. V ložnici výborně poslouží jako šperkovnice nebo krabička na papírové ubrousky; v šatnách na pásky a šály. Do koupelen a kuchyní se bezvadně hodí skleněné dózy a láhve, které můžete naplnit solí nebo olejem do koupele, odličovacími tampóny, vatovými tyčinkami a mnoho dalšího. A kuchyně? Těstoviny, rýže, olej, káva, čaj, luštěniny, koření...
Tvořím vždy pouze po jednum kusu. Nikdo další nebude mít stejný výrobek jako právě vy. Každý předmět je originál. Po vyrobení není používán, je důkladně zabalen, uskladněn a připraven k obdytu.
Pokud se předmět nehodí Vám, udělejte radost svým blízkým, rodině, přátelům. Je to originální dárek, který už jinde neseženete, a který jistě vykouzlí úsměv na rtech obdarovaného.

Také nabízím vytvoření předmětu přesně pro Vás, tak aby se do vašeho hnízdečka co nejvíce hodil. Přes email se můžeme domluvit na barvách, motivech apod. Dále umožňuji rozvoz v rámci Frýdku-Místku, Ostravy a blízkého okolí při osobním předání. Při využití služby České pošty platí cenník jimi stanovený a předmět je odeslán na dobírku. Poštovné platí kupující.
Samozřejmě jsme všichni lidé a domluvit se dá všelicos. Pro dotazy a domluvu prosím využijte email mptvorba@seznam.cz.